Nişan Davetiyesi

Nişan Davetiyesi

Nişan Davetiyesi

Düğünler kadar vurucu etkinlikler olmasalar da nişan etkinlikleri de son yıllarda geçmişe nazaran bir nebze daha önem kazanmıştır. Evliliğe giden yolda birçok çift düğün davetiyesi kadar nişan davetiyelerine de önem vermek istemişlerdir. Evliliğe yürüyen, dünya evine girmek isteyen çiftlerin en büyük destekçisi ve değişilmez adresi olan Nisa Davetiye, birbirinden güzel nişan davetiyesi modelleri ile mutluluğa giden yolda yanınızda yer alıyor.

Nişan davetiyelerinde en çok yaşanan durumlardan birisi, davetiyeye yazacak bir söz bulamamış olmaktır. Hayattaki en değerli günlerden olarak görülen nişan, kına ve düğünlerin hatırlanması adına davetiyelerin önemi çok büyüktür. Bu nedenle insanlar genellikle davetiyelere ne yazacaklarına karar vermekte zorlanırlar. Ancak bu konudaki kararsızlık davetiyenin model seçiminde de sıklıkla yaşanmaktadır.

Birçok farklı renkte, farklı baskı olanakları ve farklı modellerde sunulan nişan davetiyesi modelleri, Nisa Davetiye tasarımcıları tarafından özenle tasarlanan ve piyasada bulunmayan eşsiz ürünleri de barındıran bir ürün yelpazesini teşkil etmektedir. Bu yönüyle Nisa Davetiye’de yer alan nişan davetiyesi modelleri diğer davetiye siteleri ve davetiye dükkanları ile karılaştırıldığında önemli farklar yaratan bir niteliktedir. Evliliğe giden çiftlerin en çok tercih ettiği yerlerden birisi olan Nisa Davetiye, kaliteyi ucuz fiyata temin etmesi, kargo konusunda önemli avantajlar sağlaması ve eşsiz tasarımlar kullanması nedeni ile birçok noktada fark yaratırken en sevdikleri modeli seçip en çok değer verdikleri şeyleri yazıya dökmek ise çiftlere kalıyor.

Popüler Nişan Davetiyesi Modelleri

Eğer nişan etkinliğinizi aileler arasında, yakın dostlarınızla gerçekleştirmeyi düşünmüyor ve bu etkinliği çok daha büyük bir biçimde gerçekleştirmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz. Evde gerçekleştirmeyi düşünmediğiniz ve büyütmek istediğiniz nişan etkinliğiniz için elbette bu etkinliği daha fazla detaylandırmanız gerekiyor. Evliliğe giden yolda bütün detaylar ile birlikte davetlilerin etkinliğe dair oluşacak ilk izlenimini belirleyen ve etkinlik bittikten sonra, hatta yıllar sonra bile etkinliğin hatırlanmasına yardımcı olacak olan davetiyeler de büyük önem arz ediyor. Tıpkı düğünlerde olduğu gibi nişan etkinliklerinde de davetiyelerin önemi bu yüzden çok büyük ve birçok çift nişan davetiyesine çok önem veriyor.

Katlanır Nişan Davetiyeleri

En çok sevilen nişan davetiyelerinden birisi katlanabilir olan nişan davetiyesi modelleri olarak bilinmektedir. Genellikle ince kartonlara basılan katlanır nişan davetiyesi modelleri, imza ya da el yazısı fontlarıyla desteklenirken standart nişan davetiyesi modellerine nazaran biraz daha küçük, dolayısıyla minimal olmaları ile göze çarpıyorlar. Bu modellerde genellikle katlanır kısım kapalıyken çiftlerin ismi yer alırken katlanabilir kısım açıldığında tarih ve mekan gibi bilgilere yer veriliyor. Ayrıca evliliğe giden yolda tercih edilen bütün davetiyelerde olduğu gibi katlanabilir nişan davetiyelerinde de çiftlerin dilediği notlara yer veriliyor. Bu notlar yıllar sonra da hatırlanacağı ve etkinliğe dair en önemli anları hatırlatacağı için büyük bir önem arz ediyor.

Hasır İpli Nişan Davetiyesi Modelleri

Hasır ipli nişan davetiyesi modelleri de son zamanların en çok tercih edilen çeşitleri arasında yer alırken özenle hazırlanan hasır ipli nişan davetiyesi modelleri genellikle kare şeklinde tasarlansa da dikdörtgen vb. gibi şekillerde de bulunabiliyor. Minimal olmaları ile dikkat çeken hasır ipli nişan davetiyesi modelleri günümüzdeki tasarım anlayışlarına da son derece uygundur.

Etkinliğin konseptine uygun olduğu nispette çok şık bir tercih olarak göze çarpan hasır ipli nişan davetiyesi modelleri çiftlerin en çok sevdiği modeller arasında yer alıyor. Evde gerçekleştirilmeyecek olan nişan etkinliklerinde davetiyelerin çok büyük önem arz ettiği düşünülürse bu modellerin fark yarattığı ve minimal tasarımlarıyla göze çarptığı apaçık ortadadır.

Şık Nişan Davetiyesi Modelleri

Nişan davetiyeleri yıllar sonra hatırlanacak olmaları sayesinde çiftlerin en çok önem verdiği konulardan birisi olarak görülmektedir. Bu nedenle nişan davetiyelerinde şıklığa dikkat çekmek nafile bir uğraş olmayacaktır. Genellikle el yazısı ya da imza fontlarının kullanıldığı şık nişan davetiyesi modelleri şıklığa ve sadeliğe önem veren çiftlerin en çok tercih ettiği modeller arasında öne çıkmaktadır.

Şık nişan davetiyelerinde genellikle siyah ve beyazın asaletine yer verilirken sadelik öne çıkmaktadır. Günümüzde en çok kullanılan tasarım yöntemi minimal tasarım yöntemi olarak bilinirken şık nişan davetiyeleri bu anlayış ile tasarlandıkları için ciddi bir fark yaratmaktadır. Nişan davetiyelerinde koyu renkli tasarımların şıklık açısından güzel olabileceğini bilmek, siyah ve beyazın asaleti ile birlikte altın rengine de yer vermenin mantıklı olabileceğini unutmamak gerekir.

Küçük Nişan Davetiyesi Modelleri

Nişan davetiyesi etkinlikleri düğünlere nazaran daha minimal daha küçük aktiviteler oldukları için bu etkinliklerde küçük nişan davetiyesi modellerine yer vermek de mantıklı olabilir. Nisa Davetiye’nin özenle hazırladığı ve mutlulukla bezeyerek baskıya yolladığı nişan davetiyesi modelleri kullanıcıların en çok sevdiği çeşitler arasında yer alırken küçük nişan davetiyesi modellerinin de farklı bir yere sahip olduğu unutulmamalıdır.

Nişan davetiyelerinin düğünlere kıyasla daha küçük organizasyonlar olması nedeniyle küçük bir ebatta da seçilebilecek olan nişan davetiyesi modeli, kalın ya da ince kraft kağıdın üzerine basılan ve genellikle el yazısı fontu ile yazılmış siyah yazılarla süslenen bir model olarak bilinmektedir.

Nişan Davetiyesi Kartları

Nişan davetlerini daha çok minimalize eden ve burada sadelikten yana davranmak isteyenler için nişan davetiyesi kartları en çok öne çıkan modeller arasında yer almaktadır. Kartpostal büyüklüğünde hazırlanan nişan davetiyesi kartları zaman zaman çiftlerin istediği görsellerle desteklense de genellikle tek bir rengin hakim olduğu sade tasarımlar olarak bilinmektedirler

Nişan davetiyesi kartlarını diğer nişan davetiyesi modellerinden ayıran en büyük özellik sadelik olarak göze çarpmaktadır. Maliyet olarak da daha uygun ve makul fiyatlarla edinilebilen nişan davetiyesi kartları, nişan davetiyelerine düğün davetiyesi kadar önem verilmemesi gerektiğini düşünenler için son derece doğru bir tercih olarak göze çarpmaktadır.

Bilet Nişan Davetiyesi Modelleri

Birçok çift, nişan davetiyelerinde bilinen modellerden daha farklı bir konsept uygulamak ve farklılık yaratmak istiyor. Eğer siz de bu çiftler arasında yer alıyorsanız, Nisa Davetiye tarafından özenle tasarlanarak hizmetinize sunulan bilet nişan davetiyesi modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı bir düşünce olmaları ile öne çıkan bilet nişan davetiyesi modelleri çiftlerin farklılık yaratmak istediklerinde kullandığı modeller arasında yer alırken sadelikleriyle öne çıkmaktadırlar.

Bilet nişan davetiyesi modelleri, davetlilerin kendi istekleri ile etkinliğe bilet aldıklarını düşünmelerine ve böylelikle etkinliğinize daha çok önem vermelerini sağlayacaktır. Genellikle sarı ya da beyaz gibi renklerin arkaplanı oluşturması ile tasarlanan bilet nişan davetiyesi modelleri son zamanların trendleri arasında yer alırken gelecekte de ses getireceğe benziyor.

En Güzel Nişan Davetiyesi Modelleri

Son yıllarda tasarımcıların en çok kullandığı yöntem minimalizm olarak öne çıkıyor. Büyük firmaların tasarımlarını ve logolarını minimalizm eksenine göre belirlediği günümüzde tasarım için sadelik son derece önemli bir konumda. Bu nedenle en güzel nişan davetiyeleri de göze son derece hoş gelen minimal düğün davetiyeleri olarak öne çıkıyor. Ancak yine de burada zevklerin ve tercihlerin önemli bir rol oynadığını ve en güzel düğün davetiyesi modelinin çifti en çok yansıtacak model olduğunu söylemek gerekir.

Düğün Davetiyesi Nasıl Olmalıdır? konulu yazımız için tıklayınız.

Etiketler: nişan davetiyesi, nişan davetiye, nişan davetiyesi örnekleri, nişan davetiye modelleri
Nisan 02, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı