Kına Davetiyesi

Kına Davetiyesi

Kına Davetiyesi

Kına etkinlikleri ve nişan etkinlikleri genellikle düğünler kadar ayrıntılı ve büyük etkinlikler olmadıkları için bu etkinliklerde genellikle daha minimal temalara sahip olan davetiyelerin kullanıldığını söylemek mümkündür. Nisa Davetiye tasarımcılarının özenle hazırlayarak evliliğe giden yolda fark yaratmanızı sağlayacak olan kına davetiyesi modelleri birçok çeşit ve renk ile sizleri bekliyor.

Kına davetiyesi modelleri kadınlara hitap eden bir etkinliği temsil ettikleri için genellikle kadınların hoşuna giden çiçek ve yaprak modelleri ile tasarlanıyor. Ancak yine de tercihe göre bu etkinlik için de birçok model ve renkte davetiye tasarımını Nisa Davetiye’nin eşsiz ürünleri arasında bulabilirsiniz. Davetiyeler bizim için davetiye olmakla sınırlı değil. Yıllarca saklayacağınız ve en önemli hatıralarınızı temsil edecek olan davetiyeler, Nisa Davetiye tarafından bir “sanatçı” edasıyla tasarlanıyor ve tasarımcılarımız davetiyelere sanat eseri gözüyle bakıyorlar. Bu nedenle evliliğe giden yolda çiftlerin en çok tercih ettiği konumlardan birisi haline gelmiş olan Nisa Davetiye, her tasarımına ayrı bir özen göstermektedir.

Farklı Kına Davetiyesi Modelleri

Düğünler ile karşılaştırıldığında daha küçük etkinlikler olarak bilinen kına davetleri bazen ayrı bir davet listesine ve davetiyeye ihtiyaç duymanıza neden olabiliyor. Bu durumda başvurabileceğiniz birçok farklı düğün davetiyesi modeli de Nisa Davetiye’nin ürün yelpazesi içinde sizleri bekliyor. Hanımlar zaman zaman kına davetlerine düğün davetiyelerinde yer verirken bazen de düğün davetiyesinin içine kına davetiyesini yerleştirerek dağıtım yaptırma taraftarı olabiliyorlar. Ancak daha büyük olması istenen ve bu yönde tasarlanan kına davetlerinde durum daha farklı olabiliyor.

Normale göre daha büyük olması istenen kına davetlerinde davetiyeler düğün davetiyeleri ile tamamen bağımsız bir biçimde tasarlanıyor. Burada en önemli olan noktalardan birisi, daha büyük bir etkinlik istiyorsanız daha fazla detaya ihtiyacınızın olduğu gerçeği olarak öne çıkıyor. Eğer kına davetiyesi sizin için herhangi bir davet olmak ile sınırlı değilse ve detaylandırmak, bu etkinliği farklı bir boyuta taşımak istiyorsanız Nisa Davetiye tasarımcıları tarafından özenle tasarlanan düğün davetiyesi modellerini tercih ederek kına gecenize fark katabilir, davetlilerin beklentilerini etkileyici kına davetiyelerinizle yükseltme imkanını elde edebilirsiniz.

Hint Konseptli Kına Davetiyesi Modelleri

Hintliler genellikle farklı etkinlikleri, ritüelleri ve dansları ile dikkat çekiyor. Bu nedenle kına gecesinde Hint konseptli kına davetiyesi modellerine yer vererek farklı bir hava yaratmanız, davetlilerin kafasında kına gecenizle ilgili mistik düşünceler uyandırmanız mümkün olabilir. Hint konseptli kına davetiyesi modelleri genellikle mavi ve sarı renginin ağırlıkta olduğu, zaman zaman beyaz üzerine mavi yazıların yazıldığı modeller olarak bilinmekle birlikte son zamanlarda en çok tercih edilen modellerden birisinin Hint konseptli kına davetiyesi modellerinin olduğunu not etmek gerekir.

Kitap ayracı şeklindeki davetiyelerle birlikte son zamanlarda en çok tercih edilen davetiyeler arasında yer alan Hint Konseptli davetiye modellerinin kına gecelerinde sıklıkla tercih edildiği bilinmektedir. Evlilik yolundaki etkinliğiniz ile ilgili aksiyon adımları tamamen sizin tercihinizde olacağı ve davetiye üzerindeki notu kendiniz yazacağınız için burada düğün ya da nişan davetiyesi modellerinden de faydalanabilirsiniz. Nisa Davetiye’nin birbirinden güzel ve eşsiz davetiye tasarımları sizi bekliyor!

Sade ve Minimal Kına Gecesi Davetiyeleri

Son yıllarda bütün büyük tasarımcılar minimal tasarımlara önem veriyor. Düğün davetiyesi, nişan davetiyesi ve kına gecesi davetiyelerinin tamamında farklı olmayı ve özenle tasarlamayı bir motto olarak belirlemiş olan Nisa Davetiye, dünyayı kasıp kavuran minimalizm efektini davetiyelerine yansıtarak göze hoş gelen sade ve şık tasarımlarla davetlilerinizi etkilemeyi bekliyor. En sevilen davetiye modelleri arasında yer alan sade ve minimal kına gecesi davetiye modelleri hem şıklığa hem de sadeliğe önem veren kadınların en çok tercih ettiği seçeneklerden birisi olarak göze çarpıyor.

Kına gecesi konseptinde sadeliğe daha çok yer verecek olan kişilerin çok fazla tercih ettiği minimal kına gecesi davetiyeleri, Nisa Davetiye’nin özenle hazırlayarak mutlulukla bezediği, baskıya bu anlayışla gönderdiği tasarımlar sayesinde fark yaratmanıza imkan tanıyor. Şıklığa önem verenler ve evliliğe giden yoldaki her ayrıntıyı şık bir biçimde değerlendirmek isteyen çiftlerin en çok tercih ettiği davetiye modelleri arasında, minimal ve sade davetiye modelleri yer alırken kına gecesi davetiyeler için de bu durumun geçerli olduğunu söylemek mümkündür.

Kitap Ayracı Formunda Kına Gecesi Davetiyesi

En beğenilen kına gecesi davetiyesi modelleri arasında yer alan kitap ayracı davetiyeleri son yıllarda kadınların en çok tercih ettiği davetiye modellerinden birisi olmakla birlikte hem nişan hem de düğün etkinliklerinde bu tarzdaki davetiyeler çiftler tarafından çok ilgi görmektedir. Davetlilere karşı daha hoş bir hava oluşturma niteliğine sahip olan kitap ayracı formundaki kına gecesi davetiyeleri davetlilerin her zaman etkinliğinizi daha çok ciddiye almasına ve önem vermesine neden olmaktadır.

Davetiyeler, davetlileri etkinliğe çağırmak ile birlikte, yıllar sonra saklanacak ayrıntılardan birisi olarak da önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle davetlilerin ayraç olarak kitap okurken kullanabileceği davetiyeler kullanmaları, etkinliğinizin her daim daha çok hatırlanmasına ve önemsenmesine, etkinliğiniz gelip geçtikten sonra dahi anımsanmasına imkan tanıyacaktır. Bu nedenle kitap ayracı formundaki davetiyeleri kullanmak şıklığın ve sadeliğin temsili olmak ile birlikte akıllıca bir tercih olarak da göze çarpmaktadır.

Renkli Kına Gecesi Davetiyeleri

Kına geceleri genellikle ağlama temalı davetler olsa da bu gecelerde kutlamanın ve oyunlar oynamanın da bulunduğunu söylemek mümkün. Bu nedenle etkinliğin niteliğini doğru bir biçimde yansıtacak olan renkli ve hareketli davetiyeleri tercih etmek de tabii ki kullanıcının tercihindedir. Renkli kına gecesi davetiyeleri, Nisa Davetiye tarafından özenle hazırlanmakta ve kullanıcının beğenisine sunulmaktadır.

Evliliğe giden yolu renkli ve eğlenceli bir biçimde çizmek isteyen çiftler, daha çok renkli ve hareketli konseptler izleyerek hareket ederler. Bu düşüncede olan kimselerin en çok renkli kına gecesi davetiyelerini tercih ettiğini söylemek mümkündür. Ayrıca düğünlerin aksine kına gecesi etkinliklerinde uzak olunan kimseler çağırılmaz. Bu etkinliklerde genellikle daha samimi olunan yakın akrabalar ya da yakın arkadaşlar davet edilir. Bu nedenle kına gecesi davetiyelerinde istenen rengin başka hiçbir kaygı olmaksızın kullanılmasında bir sakınca yoktur.

En Sevilen Kına Gecesi Davetiyeleri

Nisa Davetiye kullanıcıya sunduğu her davetiye modeline ayrıca önem vermekte ve bütün davetiyelere bir sanatçı edası ile yaklaşarak en güzel anılarınızı hatırlatacak olan davetiyelerde son derece yaratıcı bir yol izlemektedir. Nisa Davetiye’de en sevilen kına gecesi davetiyeleri kişiden kişiye değişiklik gösterir. Her zevke ve her bütçeye uygun kına gecesi davetiye modellerinin bulunduğu Nisa Davetiye’de birçok farklı kına gecesi davetiye modeli bulunur.

En çok sevilen kına gecesi davetiyeleri arasında vintage davetiye modelleri yer alırken vintage davetiyelerin yalnızca kına gecelerinde değil düğünlerde ve nişanlarda da son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yer aldığını not düşmek gerekir. Ayrıca zamana ve tarihe önem verenler, evliliğe giden yoldaki etkinlikleri tarihe önem vererek hazırlamak isteyenler için takvimli kına gecesi davetiyelerinin de sıklıkla tercih edildiği ve çiftler tarafından çok beğenildiği bilinmektedir.

Düğün Davetiye Sözleri konulu yazımız için tıklayınız.

Etiketler: kına davetiyesi, kına davetiye, davetiye modelleri, kına davetiye modelleri, kına davetiyesi modelleri, düğün davetiyesi, sade davetiye
Mart 19, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı