En Çok Beğenilen Modeller

Düğün Davetiyesi

Düğün organizasyonlarında akrabalarımız, komşularımız, arkadaşlarımız ve diğer tüm tanıdığımız insanların da aramıza katılmaları hepimizin tek arzusu olacaktır şüphesiz. Eski zamanlardan da kalsa düğün etkinliklerine tanıdıkları çağırmanın en güzel ve etik yolu şüphesiz düğün davetiyesi göndererek olacaktır.

Düğün Davetiyesi ile çağırdığımız kişiler davetiye kartı sayesinde hem etkinlik tarihi ve detaylı bilgileri kalıcı olarak saklayabilecek, hem de bu özel gününüz için onlarda bir hatıra / anı olarak kalacaktır.

Düğün davetiyesi kartı bastırmak için heyecan ve mutluluk içerisinde olan çiftlerden bazıları çevresinde en yakın yerleri tercih etmekte, bazıları eş/dost tavsiyesi ile yönlendirilmektedir. Ancak günümüz e-ticaret şartları ülkemizde geliştiğinden ve bazı süreçlerin / maliyetlerin daha uygun kılınabilmesi mümkün olduğundan online davetiye baskısı tercihleri de gün yüzüne çıkmıştır. çiftler online davetiye sitelerinde hem daha fazla model, hem kategorize edilmiş ve beğeni/bütçe filtresine uygun model çeşitliliğini görebilmekte, hem de daha uygun fiyatlara davetiye siparişi verebilmektedirler.

Düğün Davetiyesi Modelleri

Davetiye Modelleri ise hepimizin merakla ve neşe ile beğeneceği bir eylemden ibaret olacaktır. Düğün yapacak her çift davetiye kartının kendi tarzlarına, örf/adetlerine ve beğenilerine uygun olmasını isteyecektir. Bu nedenle eşler düğün davetiyesi modelleri seçiminde olabildiğince titiz davranmakta, hem bütçe hem de beğenilerine en uygun modeli tercih etmektedirler.

Davetiye modeli seçiminde dikkat edilecek unsurlar eşlerin beğenilerine, sosyal çevre ve bütçeye göre farklılık gösterebilecektir. Bu durumlar dikkate alınarak firmamız sizler için beğenilerinize uygun olacak modelleri kategorize etmiş ve beğenilerinize sunmuştur.

Ucuz Düğün Davetiyesi

Düğün hazırlıkları şüphesiz maliyeti ölçülemeyen ve yüksek harcamalardan oluşan bir etkinliktir. Bu nedenle bütçesi uygun olmayan veya davetiye kartı bastırmak için yüksek bütçe ayırmayı düşünmeyen çiftler genellikle ucuz düğün davetiyesi modelleri seçimi yapmaktadırlar. Nisa Davetiye olarak uygun fiyatlı düğün davetiyesi kategorimizde yüzlerce çeşit hazırladık ve sizlerin beğenilerine sunduk. Dilediğiniz davetiye modelini tercih ederek hemen sipariş verebilir ve size özel tasarımın düzenlenmesini isteyebilirsiniz. Uygun fiyatlı davetiye modellerimiz klasik beyaz zarf ile birlikte gönderilmektedir. İstenirse zarf üzerine yine baskı yapılabilmektedir.

Zarfsız Katlamalı Düğün Davetiyesi

Düğün davetiye modellerinde çiftlerin tercih sebeplerini etkileyen bir diğer unsur da davetiye zarfı olacaktır şüphesiz. çoğu çiftimiz zarflı davetiyeleri tercih etse de, Katlamalı Zarfsız Davetiye Modelleri modellerini tercih eden çiftlerimiz de olacaktır.

Zarfsız ve katlamalı davetiye modellerimiz de kendi üretimimiz olduğu için mümkün olan en uygun fiyata sipariş verebilir ve iç baskı tasarımını yine dilediğiniz gibi özel tasarım olarak talep edebilirsiniz. Beğendiğiniz davetiye kartının detaylı fotoğrafları, ölçü bilgileri ve hatta çoğu modelimizde canlı çekilmiş fotoğraf/video içeriklerini inceleyebilirsiniz.

Renkli Zarflı Düğün Davetiyesi

Düğün davetiye kartını davetlilere renkli zarf içerisinde vermek isteyen çiftlerimiz, özenle ve uyumlu olarak seçilmiş Renkli Zarflı Davetiye Modelleri modellerimizi inceleyebilir. Klasik beyaz zarf içerisinde değil de, biraz daha hoş görünümlü renkli zarflı davetiye tercih ederek davetiye kartı baskılarını renkli zarf içerisinde davetlilere dağıtabilirler. Ayrıca renkli zarfları da hem modellerle uyumlu olması hem de beğeni etkisinin fazla ihtimalli olması açısından sayı olarak fazla tuttuk. Sitemizde kraft renkli zarf, siyah zarf, lacivert zarf, mor zarf, bordo zarf, yeşil zarf seçeneklerinden istediğinizi talep edebilirsiniz.

İp Bağlamalı İkiz Düğün Davetiyesi

Düğün Davetiyesi model tercihleri zamanla farklılaşmıştır. Zarflı davetiye modellerin yanı sıra klasik katlamalı düğün davetiyesi modellerine alternatif olarak hazırladığımız ikiz ip bağlamalı düğün davetiyesi modelleri modellerimizi de inceleyebilirsiniz. Zarf kullanmadan, üst taraflarından açılmış deliklere hasır ip (jüt ip) bağlayarak hazırlanacak davetiye kartlarını fotoğraf/videolardan detaylı inceleyebilir ve dilediğiniz düğün davetiyesi modeli için özel tasarım talebinde bulunarak özelleştirebilirsiniz.

Trend Davetiye Modelleri

Düğün davetiye baskısı telaşı içerisinde olan çiftlerimiz çoğu zaman davetiye modelleri içerisinde kararsız kalmakta ve hangi modeli tercih etmeleri gerektiğini çok uzun süre düşünmektedirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı